VIV Real Kúpa,predaj,prenájom nehnuteľnosti
Predaj Pozemkov VIV REAL PREDAJ POZEMKU V PIEŠŤANOCH NA VALOVEJ ULICI
VIV Real
VIV Real Predaj stavebných pozemkov v obci Banka
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

VIV Real predaj dvoch dvojpodlažných 4-izbových domov v obci Bohdanovce

Cena:
141 900,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Bohdanovce nad Trnavou
Ulica:
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 4
Úžitková plocha: 125 m2
Plocha pozemku: 425 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:180

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame 2x rodinný dvojpodlažný dom v obci Bohdanovce nad Trnavou. V tejto obci je výborná občianska vybavenosť a vynikajúce dopravné napojenie do Trnavy a cez obchvat priamo na diaľnicu.
Ponúkame na predaj dva dvojpodlažné 4 izbové rodinné domy o zastavanej ploche 90m2 s úžitkovou plochou 125m2,ktoré ležia na pozemkoch s výmerou 403m2 a 425m2.
I.NP -pozostáva zo vystupnej haly so samostatným WC, kuchyne spojenej s jedálňou a obývačkou, z ktorej je cez terasové dvere výstup na vonkajšiu terasu o výmere 22m2. V kuchynskej časti sa nachádza špajza a technická miestnosť s el.kotlom a 125l zásobníkom teplej vody.II.NP – vo vstupnej schodiskovej chodbe na poschodí sa rozdeľuje vstup do troch spální a kúpeľne predpripravenej na umývadlá a vaňu, technická miestnosť, kde je situovaná práčovňa.Samostatná budova je vymurovaná zo stavebného materiálu Ytong o hrúbkach 300,250,200 a 150mm ako nosné múry a priečky s pevným penesilikátovým stropom Ytong. Stavba je ukončená pultovou strechou drevenej konštrukcie pokrytej kvalitnou plechovou krytinou vrátane žľabov a zvodov.Podstrešná izolácia je minerálna vlna a termodoska. Výška stropov na oboch podlažiach je 265cm. Vnútorné omietky sú z jednovrstvej sadrovej omietky Baumit v hrúbke 20mm. V stavbe sú osadené plastové okná a dvere značky Salamander s izolačným trojsklom. Dom zahŕňa všetky rozvody vody, kanalizácie a el.inštalácie, podlahové kúrenie s kotlom Protherm a zásobníkom vody. Vonkajšie zateplenie EPS o hrúbke 150mm so silikátovou fasádnou omietkou zn. Baumit s kombináciou obkladu.
V prípade záujmu osobná obhliadka. Možnosť dokončenia na kľúč na základe zmluvy o dielo.
Cena: 141 900 Eur

Maklér:

makler
Maklér:Martin Gogol
Telefón:0911272333
E-mail:martin.vivreal-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.